קייטרינג בריא וטעים – כבר מזמן לא טרנד

תוכן עניינים

בכל אירוע ומכל סוג נהוג להזמין שירותי קייטרינג. האוכל הוא חלק מרכזי באירוע ואנשים המגיעים לאירוע שלכם לרוב יצפו גם ליהנות מאוכל טוב המוגש להם או בופה עם מטעמים שונים מהם יוכלו למזוג לצלחת. הזמנת קייטרינג בריא וטעים לאירוע הוא כבר ממזמן לא טרנד ואנו עדים ליותר ויותר אנשים המעדיפים להזמין קייטרינג עם מנות בריאות יותר, עם דגש על ירקות, פחות שמן ומגוון אפשרויות בריאות וטעימות לאורחים. מהפיכת איכות החיים שמלווה אותנו כמעט בכל תחום כיום מלווה אותנו גם בתחום הקייטרינג וכאשר מדובר באוכל אנו רוצים לוודא שאנו מספקים לאורחים שלנו את האופציות הטובות ביותר במחירים הוגנים ובמבחר מספק ואפילו יש קייטרינג ללא גלוטן.

הזמנת קייטרינג בריא – למי זה מתאים?

קייטרינג בריא שם דגש על כמה שפחות מזון מהיר, כמה שפחות שומנים, כמה שיותר ירקות ומזונות מזינים וחשובים וכמובן תוך תשומת לב גם לחתכים שונים באוכלוסייה כמו הקהל הצמחוני או אפילו אנשים האלרגיים לגלוטן. קייטרינג מסוג זה יכול להתאים למגוון רחב של אירועים מסוגים וגדלים שונים, החל מימי הולדת הנערכים בבית או במקומות אחרים, דרך חתונה, בר/בת מצווה ועוד. יש מגוון עצום של מנות שניתן להזמין ועם חברת הקייטרינג הנכונה יהיה גם מגוון גדול, גם אוכל טעים העשוי מחומרי גלם טריים וכמובן שבסופו של יום האורחים יהיו שבעי רצון.

קייטרינג צמחוני או תוספת צמחונית לאירוע?

כאשר מדברים על קייטרינג צמחוני לאירוע, אנשים עשויים להירתע מעט. הרי רוב האנשים אוכלים בשר לא? גם כאשר מדובר בקייטרינג חלבי יש לעתים גם שימוש בביצים ומיני חומרי גלם שעשויים לא להתאים לטבעוניים למשל (שכן חלק מן האנשים הצמחוניים סביר שיהיו גם טבעוניים). אז האם קייטרינג צמחוני עשוי להתאים? בוודאי שכן.

יש אינספור סוגים של מאכלים שניתן להגיש עם קייטרינג צמחוני, מבצקים, דרך תבשילים מירקות, סלטים, גבינות, לחמים, עוגות וקינוחים. מלבד המגוון הרי שכאשר יד מקצועית מכינה את האוכל סביר שהוא גם יהיה טעים. קייטרינג בריא או צמחוני אם תרצו גם לא יכביד על האורחים שלכם שיוכלו להמשיך וליהנות מהמוסיקה, הריקודים ויתר הפעילויות באירוע. אז לגבי ההתלבטות האם לבחור קייטרינג בשרי עם תוספת צמחונית או קייטרינג צמחוני מלא? זה לגמרי תלוי בכם ובאורחים שלכם ובמה שאתם רוצים באירוע שלכם.

קייטרינג ללא גלוטן:

אנו מכירים את הסכנה שבאכילת גלוטן לאנשים האלגריים לגלוטן. על כן טוב שיש גם אופציה להזמנה של קייטרינג ללא גלוטן. לעתים רק חלק מהאורחים באירוע עשויים להיות אלרגיים לגלוטן ולכן כדי לא לסכן אותם שבטעות יאכלו משהו שאינו מתאים להם או כדי לא לעשות איפה ואיפה – נהוג להזמין קייטרינג ללא גלוטן שבו כל המאכלים, הקינוחים וחומרי הגלם שיוגשו באירוע יהיו אפשריים לאכילה, ללא סכנה וללא חשש.

לאיזה תוכן תרצו לחזור בעמוד?
Facebook
Telegram
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email