מגשי אירוח

ישנם קשיים רבים בעריכת חגיגת אירוח. המשמעותי שבהם הוא כיצד לשמור על היצירתיות ולהימנע מכך שהאירוע שלכם ייראה כאילו יצא מפס ייצור סתמי של אירועים? ובדיוק מסיבה זו, לעיצוב האירוע בעזרת מגשי אירוח ישנה תרומה רבה להצלחתו של האירוע. כל הפרטים על כך ועוד במדריך החגיגי הבא.

מגשי אירוח
מגשי אירוח

המדריך למארח – מגשי אירוח

אין ספק כי אחת הבחירות המשמעותיות ביותר באירוע שלכם היא הבחירה הקולינרית. ראשית, אתם בוחרים במטבח הקולינרי שיאפיין את סגנון האירוע –

בשרי/חלבי/אסייתי/פיוז'ן ועוד. הבחירה בסגנון הקולינרי מתאפיינת בהתאם למספר דגשים עיקריים – אופי וסגנון האירוע, זמן האירוע, העדפות הטעם של קהל המוזמנים והסועדים, המיקום ואפשרויות ההגשה.

קייטרינג בשרי כאמור יתאים בעיקר לשעות הצהריים והערב ואילו קייטרינג חלבי אמנם נבחר יותר לשעות הבוקר והצהריים אך הוא יתאים גם לשעות הערב והלילה שכן הוא קל יותר לעיכול.

בהקשר למיקום, הן קייטרינג חלבי והן קייטרינג בשרי יתאפשרו להגשה באולם הסטנדרטי אך יתאימו גם לאירועים המתקיימים בחוץ. כאשר מדובר באירועים תחת כיפת השמיים (או האוהל, אך זה כבר נושא לשיחה אחרת), יש צורך להיערך לשני סוגי הקייטרינג באופן דומה – קירור או חימום מותאם.

ולבסוף, גם בתחום אפשרויות ההגשה תוכלו למצוא מגוון אפשרויות יצירתיות להגשת מגשי אירוח חלביים או בשריים.

טיפים למגשי אירוח – טיפין טיפין

נכון, אמנם אינכם מארחים מקצועיים או עוסקים בשירותי קייטרינג, אך גם אתם יכולים להפיק עיצובי מגשי אירוח מפליאים ויפהפיים כשלא הצלחתם להיערך על קייטרינג מקצועי מראש.

כל שאתם זקוקים לו הוא רצון, אמביציה והכוונה. מדריך הטיפים הבא מוגש לכם מטעמו של פורטל קייטרינג חלבי loftlife

• כלי הגשה – גם אם המנה שלכם נראית מרהיב, לכלי ההגשה ישנה השפעה חשובה על המראה הכללי. בחרו בכלי הגשה מעוצבים שיבליטו את האוכל כראוי. תוכלו ליצור מראה הרמוני בין סגנון כלים מסוים (למשל, כלים באווירת אר דקו או אר נבו) או מראה ניגודי בין כלים בעלי צורות שונות (עגולים, מרובעים ועוד).

– דרך נוספת להגשת האוכל היא בקערות אכילות. באמצעות פרי או ירק גדולים דיו (כמו כרוב, תפוח, פלפל, עגבנייה ועוד) תוכלו להכין קעריות הגשה צבעוניות ולצקת את המאכלים והרטבים השונים לתוכם.

• צבעוניות – הצבע משחק תפקיד חשוב ביותר בסגנון האירוח שלכם, לכן אל תתביישו להתפרע עמו. שלבו פרחים, ירקות, פירות ורטבים צבעוניים בכדי להעשיר את מראה השולחן.

• זר פרחים אכיל – אפשרות מרהיבה ופונקציונלית היא ליצור זרי פרחים אכילים באמצעות שיפודי פירות וירקות. הכינו את הפירות העונתיים האהובים עליכם, אך שימו לב לכך שלא יהיו רכים. באמצעות חותכן עוגיות מותאם או בכוחות עצמכם חתכו את הפירות לצורות שונות בכדי לדמות את מראה הפרח כשעל תקן הגבעול מככב כמובן השיפוד. היו סבלניים משום שהתוצאה מרהיבה ושווה זאת.

• עורכים את השולחן – מדובר בחלק קל יותר שבו כל נגיעה עיצובית קטנה תתרום משמעותית לנראות השולחן או האירוע הכלליים. ברחבי הרשת מופיעים מדריכים רבים לעריכות סכו"ם שונות.

החל מעטיפת סכו"ם קלאסית בצורה מעטפה וכלה בעריכת סכו"ם במפית בצורת חולצת טי-שירט (ניסינו זאת בעצמנו והמראה היה בהחלט מרהיב ומשעשע).

לצד אלו תמצאו גם עיצובי אוריגמי שונים בדמויות של חיות ועוד. ההשקעה והמאמץ שווים את מבטי ההתפלאות של האורחים.

קייטרינג מקצועי עם מגשי אירוח

פורטל קייטרינג חלבי loftlife מציע לכם שירותי קייטרינג שונים וטעימים המותאמים באופן אישי לכל אירוע. בפורטל האתר תוכלו להתרשם מסוגי התפריט השונים, מגשי אירוח יצירתיים וכן גלריית תמונות של אירועי לקוחות שבעים ומרוצים. כל שנותר לכם לעשות הוא לבחור באיזה סגנון תפריט חלבי טעים תבחרו. בהצלחה ובתיאבון!

Facebook
Telegram
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email